Ota yhteyttä

Juhola Asset Management Oy
Linnoitustie 3, Quartetto Intermezzo, 3. krs.
FI-02600 Espoo

etunimi.sukunimi@juhola.com
09 8622 6000

Verkkolaskutus:
verkkolaskutusosoite: 003711008382
0peraattoritunnus: 003723327487

Sähköposti:
laskutus@juhola.com

Tämän lomakkeen tiedot lähetetään MailChimp ohjelmaan. Tietoja ei luovuteta eteenpäin kolmansille osapuolille, myydä, lisätä ilman lupaa sähköpostilistoille tai käsitellä muulla tavalla hyvien tapojen vastaisesti.

Johto

Aleksi Aitala
CEO, Partner

+358 40 7739 153
aleksi.aitala@juhola.com

Tommi Juhola
Head of Analysis, Partner

+358 40 7739 733
tommi.juhola@juhola.com

Myynti ja vuokraus

Kare Suojanen
Business Park Manager

+358 50 588 6837
kare.suojanen@juhola.com

Aleksi Aitala
CEO, Partner

+358 40 7739 153
aleksi.aitala@juhola.com

Tommi Juhola
Head of Analysis, Partner

+358 40 7739 733
tommi.juhola@juhola.com

Mari Jääskeläinen
Letting and Office Manager, Partner

+358 40 7730 047
mari.jaaskelainen@juhola.com

Janette Varho
Business Park Manager

+358 40 749 4923
janette.varho@juhola.com

Marika Luopa
Business Park Manager

+358 45 6722 012
marika.luopa@juhola.com

Leena Juhola
Letting and Service Manager

+358 40 4551 390
leena.juhola@juhola.com

Yrityspuistot

Kare Suojanen
Business Park Manager

+358 50 588 6837
kare.suojanen@juhola.com

Janette Varho
Business Park Manager

+358 40 749 4923
janette.varho@juhola.com

Marika Luopa
Business Park Manager

+358 45 6722 012
marika.luopa@juhola.com

Anna-Mari Lönn
Service Manager

+358 300 472 377 (0,34€/min)
anna-mari.lonn@juhola.com

Kiinteistöjohtaminen ja rakennuttaminen

Toni Mitronen
Property Manager

+358 50 3552 499
toni.mitronen@juhola.com

Ida Keskimäki
Project Management Assistant

+358 40 773 0180
ida.keskimaki@juhola.com

Terho Kylli
Head of Property Management

+358 400 423 484
terho.kylli@juhola.com

Santtu Loisa
Technical Director, Partner

+358 40 7797 092
santtu.loisa@juhola.com

Jarmo Arppe
Technical Director, Partner

+358 400 709 847
jarmo.arppe@juhola.com

Antti Erjala
Property Manager, Partner

+358 40 7739 864
antti.erjala@juhola.com

Henri Nuora
Property Manager

+358 40 3511 590
henri.nuora@juhola.com

Lauri Vainio
Project Manager

+358 40 045 6218
lauri.vainio@juhola.com

Lari Leppänen
Property manager

+358 50 570 9152
lari.leppanen@juhola.com

Talous ja hallinto

Mikael Kurvinen
Property Management Assistant

+358 40 7723 163
mikael.kurvinen@juhola.com

Tommi Juhola
Head of Analysis, Partner

+358 40 7739 733
tommi.juhola@juhola.com

Kaija Tikkanen
Accounting Specialist

09 3154 4768
kaija.tikkanen@juhola.com

Terho Kylli
Head of Property Management

+358 400 423 484
terho.kylli@juhola.com

Jarmo Arppe
Technical Director, Partner

+358 400 709 847
jarmo.arppe@juhola.com

Mari Jääskeläinen
Letting and Office Manager, Partner

+358 40 7730 047
mari.jaaskelainen@juhola.com

Anne Kurvinen
Administrative Assistant

+358 40 649 1250
anne.kurvinen@juhola.com

Jon Stjerna
Accounting Specialist

+358 (0)40 0721 058
jon.stjerna@juhola.com

Leena Juhola
Letting and Service Manager

+358 40 4551 390
leena.juhola@juhola.com