Juhola Asset Management Oy

Lars Sonckin kaari 10
02600 Espoo

etunimi.sukunimi@juhola.com
09 8622 6000

Tämän lomakkeen tiedot lähetetään MailChimp ohjelmaan. Tietoja ei luovuteta eteenpäin kolmansille osapuolille, myydä, lisätä ilman lupaa sähköpostilistoille tai käsitellä muulla tavalla hyvien tapojen vastaisesti.

Johto

Aleksi Aitala
CEO, Partner

+358 40 7739 153
aleksi.aitala@juhola.com

Tommi Juhola
Head of Analysis, Partner

+358 40 7739 733
tommi.juhola@juhola.com

Myynti ja vuokraus

Aleksi Aitala
CEO, Partner

+358 40 7739 153
aleksi.aitala@juhola.com

Tommi Juhola
Head of Analysis, Partner

+358 40 7739 733
tommi.juhola@juhola.com

Aki Hellstedt
Letting Director

+358 50 422 6543
aki.hellstedt@juhola.com

Mari Jääskeläinen
Letting and Office Manager, Partner

+358 40 773 0047
mari.jaaskelainen@juhola.com

Antti Jalomäki
Director, Business Parks, Partner

+358 400 317 091
antti.jalomaki@juhola.com

Yrityspuistot

Antti Jalomäki
Director, Business Parks, Partner

+358 400 317 091
antti.jalomaki@juhola.com

Tekninen isännöinti ja rakennuttaminen

Henri Nuora
Property Manager

+358 40 3511 590
henri.nuora@juhola.com

Santtu Loisa
Technical Director, Partner

+358 40 7797 092
santtu.loisa@juhola.com

Pekka Nurkka
Senior Advisor, Partner

+358 40 7739 862
pekka.nurkka@juhola.com

Juha Arvonen
Property Manager

+358 40 7739 093
juha.arvonen@juhola.com

Jarmo Arppe
Technical Director, Partner

+358 400 709 847
jarmo.arppe@juhola.com

Terho Kylli
Head of Property Management

+358 400 423 484
terho.kylli@juhola.com

Antti Erjala
Property Manager, Partner

+358 40 7739 864
antti.erjala@juhola.com

Mikko Holmberg
Project Manager

+358 40 647 1805
mikko.holmberg@juhola.com

Talous ja hallinto

Tommi Juhola
Head of Analysis, Partner

+358 40 7739 733
tommi.juhola@juhola.com

Kaija Tikkanen
Accounting Specialist

09 3154 4768
kaija.tikkanen@juhola.com

Jarmo Arppe
Technical Director, Partner

+358 400 709 847
jarmo.arppe@juhola.com

Mari Jääskeläinen
Letting and Office Manager, Partner

+358 40 773 0047
mari.jaaskelainen@juhola.com

Seppo Vigren
Controller

+358 40 4551 394
seppo.vigren@juhola.com

Harri Valo
Financial Director

+358 40 543 1464
harri.valo@juhola.com

Terho Kylli
Head of Property Management

+358 400 423 484
terho.kylli@juhola.com

Anne Kurvinen
Administrative Assistant

+358 40 649 1250
anne.kurvinen@juhola.com

Satu-Maarit Mäkinen
Propery Management Assistant

+358 40 4551 390
satu-maarit.makinen@juhola.com

Hallitus

Aleksi Aitala
CEO, Partner

+358 40 7739 153
aleksi.aitala@juhola.com

Tommi Juhola
Head of Analysis, Partner

+358 40 7739 733
tommi.juhola@juhola.com

Vesa Lipsanen
Chairman of the Board


Jarmo Arppe
Technical Director, Partner

+358 400 709 847
jarmo.arppe@juhola.com

Antti Jalomäki
Director, Business Parks, Partner

+358 400 317 091
antti.jalomaki@juhola.com